Русенски финал реши титлата на 55 килограма
Публикувано в категория Русе
Максим Петров победи Стоян Цонев с 2:0 чости /4:1, 4:2/ във финала на държавното първенство по свободен стил за мъже в Пловдив. И двете момчета са възпитаници на русенската борцова школа.
Юношата на "Юнак-Локо" Алтан Яха направи пробив на 84 килограма, като се пребори за бронзов медал.
Призьорите:
кат. 55 кг
1 Максим Петров "НСА-2004" София
2 Стоян Илиев "НСА-2004" София
3 Красимир Къдрев "Ловеч" Ловеч
3 Крум Чучуров "НСА-Академик" София
кат. 60 кг
1 Радослав Великов "Левски" София
2 Метин Хадър "Локомотив" Пловдив
3 Красимир Кръстанов "Царевец-Етър'93" В.Търново
3 Сафет Ферад "Руен" Руен
кат. 66 кг
1 Николай Куртев "Руен" Руен
2 Иван Добрев АСК "Сливен" Сливен
3 Кирил Шейтанов "Армеец-ЦСКА" София
3 Даниел Илиев "Левски" София
кат. 74 кг
1 Кирил Терзиев "Черноморец-св.борба" Бургас
2 Иван Деливерски "Локомотив" Пловдив
3 Светослав Димитров АСК "Сливен" Сливен
3 Тодор Стоев "Левски" София
кат. 84 кг
1 Мирослав Гешев "Локомотив" Пловдив
2 Любомир Илиев "Левски" София
3 Димитър Касов "Локомотив" Пловдив
3 Алтан Мустафа "Юнак-Локомотив" Русе
кат. 96 кг
1 Георги Средков "Локомотив" Пловдив
2 Станимир Динев "Руен" Руен
3 Драгомир Стойчев "Добруджански юнак" Добрич
3 Светослав Люцканов "НСА-2004" София
кат. 120 кг
1 Димитър Кумчев
2 Божидар Бояджиев
3 Чавдар Апостолов
3 Даниел Янков
30 May 2010 20:33 ч.
Юношата на "Юнак-Локо" Алтан Яха направи пробив на 84 килограма, като се пребори за бронзов медал.
Призьорите:
кат. 55 кг
1 Максим Петров "НСА-2004" София
2 Стоян Илиев "НСА-2004" София
3 Красимир Къдрев "Ловеч" Ловеч
3 Крум Чучуров "НСА-Академик" София
кат. 60 кг
1 Радослав Великов "Левски" София
2 Метин Хадър "Локомотив" Пловдив
3 Красимир Кръстанов "Царевец-Етър'93" В.Търново
3 Сафет Ферад "Руен" Руен
кат. 66 кг
1 Николай Куртев "Руен" Руен
2 Иван Добрев АСК "Сливен" Сливен
3 Кирил Шейтанов "Армеец-ЦСКА" София
3 Даниел Илиев "Левски" София
кат. 74 кг
1 Кирил Терзиев "Черноморец-св.борба" Бургас
2 Иван Деливерски "Локомотив" Пловдив
3 Светослав Димитров АСК "Сливен" Сливен
3 Тодор Стоев "Левски" София
кат. 84 кг
1 Мирослав Гешев "Локомотив" Пловдив
2 Любомир Илиев "Левски" София
3 Димитър Касов "Локомотив" Пловдив
3 Алтан Мустафа "Юнак-Локомотив" Русе
кат. 96 кг
1 Георги Средков "Локомотив" Пловдив
2 Станимир Динев "Руен" Руен
3 Драгомир Стойчев "Добруджански юнак" Добрич
3 Светослав Люцканов "НСА-2004" София
кат. 120 кг
1 Димитър Кумчев
2 Божидар Бояджиев
3 Чавдар Апостолов
3 Даниел Янков
30 May 2010 20:33 ч.