ГОЛЯМО БОРЦОВО ШОУ В ТЕХЕРАН ЗА СВЕТОВНАТА КЛУБНА КУПА С АСОВЕ ОТ ЦЯЛ СВЯТ

Публикувано в категория Свят

12 000 зрители в зала "Азади Спорт" в Техеран станаха свидетели на световно клубното първенство по свободна борба. Участие на състезанието в иранската столица взеха 11 отбора с борци от САЩ, Монголия, Киргизстан, Бангладеш, Армения, Грузия, Иран, Унгария и др. Победителите - "Бихем Рази от Иран, заслужиха 50 000 долара от наградния фонд. Носителите на сребърната купа от "Титан Меркюри клуб" /САЩ/ си тръгнаха с 30 000. На трето място се класира отново ирански клуб - "Кефай Афи" /20 000 долара/. "Бимех Рази", за когото се състезаваха и чужденци, взе титлата с финална победа от 7:1. 57 кг - Владимир Хинчегашвили - Тони Рамос 4-1: 61 кг - Бенхам Енснанпур - Даниел Денис - 5-1: 65 кг - Масуд Eсмалпур - Mортеза Шивахи - 5-1: 70 кг - Maгомедрасул Газимагомедов - Джъстин Шталер - 11-0: 74 кг - Алиреза Хасеми - Андрю Хоу - 2:7: 86 кг - Мейсам Жукар - Можтаба - 3-2: 97 кг - Реза Яздани - Джейк Уорнър- 10-0: 125 кг -Комейл Хасеми - Боби Телфорд - 3-1:

03 Dec 2015 14:21 ч.