ЕТО КОИ ЮНОШИ СЕ ПОЗДРАВИХА С МЕДАЛИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СВОБОДНА БОРБА В БУРГАС
Публикувано в категория БългарияДЪРЖАВНО ЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО ПО СВОБОДНА БОРБА - ЮНОШИ | ||||
19-21.01.2018 г. - ГР. БУРГАС | ||||
МЕДАЛИСТИ | ||||
кат. 57 кг | ||||
1 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | |
кат. 61 кг | ||||
1 | Симеон Панайотов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Алиш Алиш | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | |
кат. 65 кг | ||||
1 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Андрей Сикачов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Никола Левенов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
кат. 70 кг | ||||
1 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Тургай Февзи | "Левски" | София | |
3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
кат. 74 кг | ||||
1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Тургай Юмергюве | "Езерче" | Езерче | |
3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | |
3 | Мерд Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
кат. 79 кг | ||||
1 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | |
2 | Арсен Бурков | "НСА-Академик" | София | |
3 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Октай Хасан | "Армеец-ЦСКА" | София | |
кат. 86 кг | ||||
1 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Павел Иванов | "НСА-Академик" | София | |
3 | Антон Иванов | "Бургас" | Бургас | |
кат. 92 кг | ||||
1 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Божидар Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |
3 | Георги Арабаджиев | "Руен" | Руен | |
кат. 97 кг | ||||
1 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Антон Златков | "Левски" | София | |
3 | Николай Митев | "Берое" | Стара Загора | |
4 | Преслав Георгиев | "НСА-Академик" | София | |
кат. 125 кг | ||||
1 | Даниел Веселинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Константин Димитров | "НСА-Академик" | София | |
3 | Светлин Костадинов | "НСА-Академик" | София | |
3 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | |
Най-техничен състезател - Иван Стефанов, АСК Борба "Сливен", гр. Сливен, кат. 86 кг | ||||
Най-резултатен състезател - Илия Христов, СК Борба "Черноморец-св.борба", кат. 74 кг |
Зала "Никола Станчев" беше пълна със зрители и почитатели през двата състезателни дни на свободната борба. Преди старта на свободния стил беше обявено едноминутно мълчание в памет на заслужилия треньор Ангел Гочев.
21 Jan 2018 13:48 ч.