ДЪРЖАВЕН ЛИЧНО-ОТБОРЕН ШАМПИОНАТ ПО СВОБОДНА БОРБА - ЮНОШИ |
|
|
|
11-13.05.2018 г. - ГР. СЛИВЕН |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
МЕДАЛИСТИ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 53 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Петър Петров |
"Борба" |
Шумен |
|
|
|
|
|
2 |
Петко Петков |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
|
|
|
|
|
3 |
Юсни Юсниев |
"Локомотив" |
Г.Оряховица |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 57 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Мехмед Мехмед |
СК Борба и самбо |
Ямбол |
|
|
|
|
|
2 |
Денис Зекериев |
"Олимпиец" |
Търговище |
|
|
|
|
|
3 |
Мехмед Рамадан |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
3 |
Стоян Стоянов |
"Левски" |
София |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 61 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Алиш Алиш |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
2 |
Хюсеин Бекир |
"Лютфи Ахмедов" |
Разград |
|
|
|
|
|
3 |
Илия Иванов |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
|
|
|
|
|
3 |
Мустафа Фаик |
"Крепост" |
Стремци |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 65 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Димитър Ангелов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
|
|
|
|
|
2 |
Делчо Нейчев |
"Димитровград" |
Димитровград |
|
|
|
|
|
3 |
Никола Левенов |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
3 |
Хасан Хасан |
"НСА-Академик" |
София |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 70 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Веселин Петров |
"Димитровград" |
Димитровград |
|
|
|
|
|
2 |
Николай Димитров |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
3 |
Даниел Ганев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
3 |
Тургай Февзи |
"Левски" |
София |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 74 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Джемал Али |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
2 |
Емре Мурад |
"Крепост" |
Стремци |
|
|
|
|
|
3 |
Христо Илиев |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
3 |
Иван Енчев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 79 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Джан Бекир |
"Крепост" |
Стремци |
|
|
|
|
|
2 |
Октай Хасан |
"Армеец-ЦСКА" |
София |
|
|
|
|
|
3 |
Стелиян Христакиев |
"Добруджански юнак" |
Добрич |
|
|
|
|
|
3 |
Жоро Желязков |
"Берое" |
Стара Загора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 86 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Иван Стефанов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
2 |
Антон Иванов |
"Бургас" |
Бургас |
|
|
|
|
|
3 |
Живко Василев |
"Христо Ставрев" |
Свиленград |
|
|
|
|
|
3 |
Айхан Хаджиев |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 92 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Велико Великов |
"Димитровград" |
Димитровград |
|
|
|
|
|
2 |
Ивайло Нанчев |
"Илия Павлов" |
Велико Търново |
|
|
|
|
3 |
Велин Иванов |
"Бургас" |
Бургас |
|
|
|
|
|
3 |
Зафер Кулов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 97 кг |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Цветан Евтимов |
АСК "Сливен" |
Сливен |
|
|
|
|
|
2 |
Динко Иванов |
"Бургас" |
Бургас |
Отборно класиране |
|
3 |
Преслав Георгиев |
"НСА-Академик" |
София |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
кат. 125 кг |
|
|
1 |
"Армеец-ЦСКА", Сф-165 т. |
1 |
Даниел Миланов |
"Черноморец-св.борба" |
Бургас |
2 |
АСК "Сливен", Сливен-150 т. |
2 |
Адел Бакър |
"НСА-Академик" |
София |
3 |
"Димитровград", Дгр - 105 т. |
3 |
Дарин Дралчев |
"Берое" |
Стара Загора |
|
|
|
|
|
3 |
Въчо Делчев |
"Димитровград" |
Димитровград |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Най-техничен състезател - Веселин Петров - кат. 70 кг, СК Борба "Димитровград", Димитровград |
Най-резултатен състезател - Джемал Али - кат. 74 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София |
|